loading

SiraSpaceCoin Projesi

  • Home
  • SiraSpaceCoin Projesi

SiraSpaceCoin Projesi

Uzay Yatırımlarında Finansal İnovasyon Sınırları Aşan İnovasyon ile Devrim Niteliğinde Bir Finansal Çözüm

Uzay alanındaki yatırımların dev bütçeler gerektirdiği ve bu nedenle, çoğu zaman bu projelerin gerçekleştirilmesinde finansal zorluklarla karşılaşıldığı bilinen bir husustur . SiraSpace olarak, dünyanın tescil edilmiş olan ilk uzay para birimini tasarlayarak ve bunun marka tescil haklarını almak sureti ile oluşturduğumuz NFT katalogları sayesinde bu finansal sorunlara dünyada ve sektörde bir ilk olacak şekilde inovatif bir çözüm alternatifi oluşturduk .

Non-Fungible Token (NFT) alanında geliştirilen sınırları aşan ve evrenimizi dönüştürme gücüne sahip bir finansal çözüm, Dünyanın ilk Uzay Para Birimi NFT’lerini gururla tanıtıyoruz, yenilikle beslenen ve fikri mülkiyet haklarının izlerini taşıyan bir ürün.

Yenilikçi finansal çözümümüz, uzay enkazıyla başa çıkmak ve uzay çöplerinin geri dönüşümü için , ilk uzay para birimi olarak tasarlanan NFT’leri kullanıyor ve benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Bu NFT’ler, fikri mülkiyet tarafından desteklenen misyon sahipliğini simgeliyor. Önerimiz finansal büyümeyi çevre korumacılığı ile birleştiriyor.

Benzersiz Uzay Para Birimi NFT’lerimiz Şira Space olarak dünyanın tasarlanmış ve tescil edilmiş olan ilk Uzay Para Birimi NFT’sine sahibiz ve onun ticari markasını bu projeyi gerçekleştirmek amacı ile uzay alanındaki üreticilere, yatırımcılara ve halka açık bir yatırım aracı olarak kullanmayı hedefliyoruz . Bizi gerçekten özel kılan şey, geliştirdiğimiz bu finansal yöntemin uzay yatırımlarındaki faydaları ve fikri mülkiyet haklarını alıcılarla paylaşma taahhüdümüzdür.